petcasting_logo  

Agentúra PETcasting vznikla spojením výcvikovej školy pre psov a reklmnej produkcie na žiadosť viacrých klientov, ktorí požadovali do svojich reklamných spotov vytrénované, šikovné a správne vyzerajúce zvieratá. Dovedna išlo najmä o psy, no postupne sa dopyt rozširuje aj na iné zvieratá. Do našej prvej zákazky sme vyberali labradora, ktorý dokáže ležať na gauči. Bude to znieť možno zvláštne, ale nebolo to ľahké, no nakoniec sme takého našli a naučili sme sa, že to nie je vôbec jednoduché. po viacerých úspešných projektoch sme začali vytvárať databázu zaujímavých zvierat, ktoré sa chcú stať hviezdami a snažíme sa stále hľadať nové talenty. Každé zviera je jedinečné a výber je vždy ťažký, ale výsledok stojí za to.

 PETcasting je prvá agentúra svojho druhu na Slovensku a ponúka zvieratá do všetkých typov projektov počnúc fotením, cez párty, eventy až po reklamné spoty, seriály, alebo celovečerné filmy. Našim krédom je spájať ľudí so zvieratami – sme ŠTVORNOHÁ CASTINGOVKA.

 Fotografovanie zvierat

Chcete mať nezabudnuteľné fotografie svojho miláčika?

Využite služby niektorého z našich profesionálnych fotografov, či už pri fotení v prírode alebo v ateliéri (profesionálny foto ateliér máme k dispozícii). Štýl fotografie je na prianie zákazníka, ale bohaté skúsenosti našich fotografov pri fotení zvierat dopomáhajú fotografiam dodať nezabudnuteľný charakter.

 Eventy (vystúpenia) so zvieratami

Hľadáte na akciu do programu niečo zaujímavé?

Naši profesionálni cvičitelia dokážu so svojimi miláčikmi predviesť neuveriteľné kúsky. V prípade požiadavky môžu byť vystúpenia prepojené aj s publikom, prípadne vieme zabezpečiť aj možnosť následného fotografovania so zvieracími aktérmi.

 Výcvik netradičných trikov

Chcete aby Váš miláčik ovládal kúsky ako profesionálni zvierací herci?

Náš tým cvičiteľov, aj na základe skúseností z ostatných projektov, na ktorých sa firma PETcasting podieľa, Vás vie naučiť tie najzaujímavejšie cviky s Vaším miláčikom. Stačí dostatok času a trpezlivosti a z Vášho miláčika sa stane hviezda spoločnosti.